Marzenia same się nie spełniają, trzeba o nie zawalczyć

Julia Zimmermann miała 12 lat, kiedy dostała od rodziców swojego pierwszego iPhone’a. To wydarzenie kompletnie zmieniło jej życie. Drogi smartfon bardzo imponował jej rówieśnikom, ale to nie było najważniejsze.

Dziewczynka odkryła pasjonujący świat mediów społecznościowych. Zaczęła obserwować blogerki modowe, influencerki związane z branżą beauty. Marzyło jej się, aby w przyszłości być taka jak one.

Czyny, nie słowa

Julia nie zamierzała zwlekać z realizacją swoich planów. Założyła fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie. Pokazywała tam kosmetyki oraz ubrania. Każdego dnia chłonęła wiedzę na temat funkcjonowania mediów społecznościowych. Ogromny wpływ wywarła na nią historia sukcesu Kylie Jenner, która w wieku 21 lat została miliarderką. Polka postanowiła pójść jej śladami.

W pogoni za ideałami

W wieku 18 lat Julia posiadała już kilkudziesięciotysięczną bazę fanów na swoich profilach. Taki zasięg pozwalał jej na podjęcie współpracy komercyjnej z rozmaitymi firmami. Do tej pory wszystkie pieniądze wydawała na ubrania i kosmetyki, ale to przestało jej wystarczać. Wówczas zaczęła intensywnie interesować się medycyną estetyczną. W tym czasie pragnęła wykonać zabiegi powiększenia biustu oraz ust. Jej rodzice byli bardzo otwartymi ludźmi i wspierali ją na każdym kroku. Doskonale rozumieli, że kariera influencerki to życiowa szansa i spełnienie marzeń ich córki. W związku z tym przystawali na wszystkie jej pomysły.

Od planów do realizacji

Julia przeglądała internet, kiedy natrafiła na reklamę opatrzoną hasłem „Wypełnianie ust, Góra Kalwaria”. Od razu zainteresowała się promowaną kliniką. Postanowiła również zasięgnąć rady u bardziej doświadczonych koleżanek. Napisała wiadomość do zaprzyjaźnionej blogerki, które miała za sobą już kilka udanych operacji plastycznych. Usłyszała wówczas: „Julka jeżeli marzy się tobie powiększanie ust, Góra Kalwaria jest najlepszym możliwym miejscem do wykonania zabiegu. W tej sytuacji nastolatka była już zdecydowana. Miesiąc później pojechała na miejsce i oddała się w ręce specjalistów. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania a fanki piały z zachwytu. Nowy wizerunek otworzył jej drzwi do zawrotnej kariery.