Zamykanie rozszerzonych naczyń

Rozszerzone naczyńka, szczególnie na twarzy, wyglądają bardzo nieestetycznie i sprawiają, że cera wygląda na zmęczoną i niezdrową. Na szczęście, zamykanie rozszerzonych naczyń, to teraz powszechny zabieg, który nie tylko trwa bardzo krótko, ale jest również całkowicie bezpieczny.

W placówce medycyny estetycznej Dr Legrand posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do tego typu zabiegów. Nd: YAG Alma Harmony XL Pro to najnowszej generacji laser, przeznaczony do zamykania rozszerzonych naczynek oraz leczenia głębokich żył. Jesteśmy jedynym gabinetem w Krakowie, w którym znajdziesz takie urządzenie. Zastosowana w nim innowacyjna technologia, pozwala na wniknięcie w głębsze warstwy skóry i ich szybsze ogrzanie, dzięki czemu usuwa zmiany precyzyjnie, nie uszkadzającym przy tym naskórka.

Jak dokładnie to działa? Wiązka lasera doprowadza do koagulacji naczynek, a w rezultacie do ich trwałego zamknięcia. Ponieważ urządzeniu cały czas towarzyszy chłodzenie kontaktowe, czyni to zamykanie rozszerzonych naczyń zabiegiem bezpiecznym i komfortowym dla pacjenta.

Co jest najlepsze w tej metodzie, to jej natychmiastowe działanie. Nieestetyczne pajączki znikają dzięki niemu już po pierwszym zabiegu. Jeśli w miejscach po rozszerzonych naczyniach, zauważysz rozjaśnioną skórę, nie przejmuj się – po dwóch tygodniach wszystko powinno wrócić do normy, a Ty będziesz mogła cieszyć się skórą bez zaczerwienień!

Zapraszamy na zamykanie rozszerzonych naczyń wszystkie osoby, które chcą, by z powierzchni ich skóry, zniknęły te niedoskonałości. Szczególnie rekomendujemy go osobom, które posiadają rozszerzone naczynia na twarzy, nogach lub zauważają już pierwsze oznaki żylaków. Wszystkie nasze zabiegi są wykonywane przez doświadczonych kosmetologów w naszych przyjaznych dla pacjentów gabinetach, więc możecie mieć pewność, że decydując się na wizytę w naszym salonie, na pewno traficie w dobre ręce. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie.