Szukaj sposobów na zdrowie w najmniejszych czynnościach!

Każdy z nas powinien regularnie się nawadniać, najlepiej przez dwa litry wody dziennie. Niezaprzeczalna kwestia o której mówią wszyscy znawcy zdrowego odżywiania oraz domaga się jej nasz organizm. Możemy podwyższyć jakość wody, a co za tym idzie, sprawić, że nasz obowiązek przyniesie większe korzyści, a rozwiązaniem jest woda jonizowana.

Jakie są wartości żywej wody? Jaki wpływ ma na nasze życie?

Woda to podstawa codziennego funkcjonowania, niezbędny do przetrwania. Woda jonizowana jest takim samym płynem, jak tradycyjna, ale różni je wskaźnik pH – jest zasadowa, a dzięki temu lepiej nawadnia organizm i wspomaga jego normalne działania, pozwalając na dłuższe zachowanie młodości oraz zdrowia.
Woda alkaliczna, zarówno uzyskana w warunkach domowych, jak i zakupiona w formie butelkowanej, posiada szereg właściwości polepszających naszą kondycję. Jest szczególnie zalecana dla sportowców, którzy intensywnie ćwicząc, są narażeni na uszkodzenia – woda zasadowa poprawia regeneracje mięśni oraz redukuje nadmiar kwasu mlekowego. Wpływając na komórki naszego ciała, dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym, spowalnia ich metabolizm, a co za tym idzie – procesy starzenia się. Zadba również o jakość naszej cery oraz szczuplą sylwetkę, gdyż zwiększa się stężenie minerałów w wodzie w trakcie jonizacji, a te odmładzają naszą skórę!
Efektem ubocznym jest lepsze samopoczucie, bo w końcu – dobrze czują się fizycznie, czujemy się lepiej psychicznie!

Idealny jonizator dla Ciebie tylko w MediaSklep24!

Najlepszy model to taki, który spełni Twoje oczekiwania oraz możliwości, bo wszystkie pozwolą na uzyskanie tego samego. Wybór jest prosty – zdecyduj, czy możesz pozwolić sobie na montaż jonizatora przepływowego bezpośrednio do ujścia wody, co umożliwi Ci korzystanie z niego jak z kranu, czy musisz postawić na model przenośny.