Przyjazna stomatologia

Jest  szansa, że dentofobia, czyli lęk przed dentystą, niedługo odejdzie w niepamięć. Nowoczesne gabinety stomatologiczne są coraz lepiej wyposażone, a zabiegi rzadko bywają bolesne. Nawet małe dzieci chodzą do dentysty coraz chętniej i odważniej.

Pierwsza wizyta 

Nawet jeżeli nasz uśmiech jest daleki od doskonałości, stomatolog korzystający z nowoczesnych metod leczenia, może go bez trudu przywrócić. Gabinet Medicare z Mińska Mazowieckiego tym, którzy mają pewne obawy przed przekroczeniem ich progu oferuje wizytę adaptacyjną. Podczas takiego spotkania można dowiedzieć się, jak będzie przebiegał cały proces leczenia, oswoić się z miejscem i narzędziami, a także zadać lekarzowi wszystkie pytania, które nas nurtują. Z takiej wizyty warto skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy do dentysty zabierzemy na pierwszą wizytę naszą pociechę. Wszystkie rodzaje wizyt i zabiegów są wyszczególnione w cenniku, który pozwala nam także poznać koszty, na jakie musimy być przygotowani podczas wizyty w gabinecie.

Stomatologia dla dzieci i dorosłych

Gabinet szczególną wagę przywiązuje do stomatologii dziecięcej. To bardzo ważne, aby dziecko nie zraziło się do wizyt u dentysty i nie nabawiło lęku, który będzie mu towarzyszył przez całe życie. W swojej ofercie Medicare ma także endodoncję zwaną również stomatologią zachowawczą, czyli rozpoznawanie i leczenie chorób miazgi. Wśród zabiegów znajduje się między innymi leczenie kanałowe. Choć przez lata było ono owiane złą sławą, to obecnie jest zupełnie bezbolesne. Gdy zęby są już niemożliwe do wyleczenia, na ratunek przychodzi chirurgia stomatologiczna. Jest to między innymi usuwanie ósemek, czyli zębów mądrości, które są zupełnie nieprzydatne, a mogą boleć lub przyczyniać się do dyskomfortu. Zdarza się, że mamy z zębami kilka problemów, dlatego możliwość wyleczenia ich w jednym gabinecie jest dużą zaletą. Protetyka i implantologia to także oferta gabinetu Medicare, z którego usług mogą skorzystać osoby w każdym wieku.